Мукачівські ветерани піднімаються до нових вершин

Минулого тижня мукачівські ветерани, які є діючими чемпіонами України, вибороли путівку до ігор плей-оф чемпіонату України з футболу 2010 року. Команда з символічною назвою «Збірна Карпати –...

Минулого тижня мукачівські ветерани, які є діючими чемпіонами України, вибороли путівку до ігор плей-оф чемпіонату України з футболу 2010 року. Команда з символічною назвою «Збірна Карпати – Мукачево», завдяки вдалій грі свого голкіпера Юрія Стеця і влучності форвардів, почергово перемогла Збірну Рівненської області – 4:1 ( м'ячі – Олександр Ремез, Степан Гецел, Юрій Гнепа і Йосип Микуланинець) та команду ветеранів Тернополя – 3:1 (Вахтанг Карібов – два, Федір Приходько). Ця перемога дозволила команді тренера Василя Козика вийти в 1/8 фіналу першості України серед ветеранів, де на наших футболістів очікує команда, яка посяде 2 місце на подібному зональному турнірі, який незабаром проведуть в Житомирі.

Джерело: Міська газета "Мукачівська Ратуша"