Україна планує брати участь у конкурсі на проведення Олімпійських ігор

Спорт  31 липня 2020 року, 13:28 864

Україна планує брати участь у конкурсі на проведення Олімпійських ігор 2028 або 2030 року. Про це заявив глава офісу президента Андрій Єрмак, передає прес-служба Офісу президента.

"Андрій Єрмак також розповів, що за дорученням Володимира Зеленського Офіс Президента спільно з Національним олімпійським комітетом опрацьовує питання приїзду в Україну глави МОК, і висловив упевненість, що це було б хорошою можливістю показати, як Україна готується до того, щоб стати одним з учасників конкурсу на проведення Олімпійських ігор", – йдеться в повідомленні.

Loading...

Читайте також:  Зимова Олімпіада в Південній Кореї: що відомо про закарпатських спортсменів

У свою чергу Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт повідомив, що президент МОК Сергій Бубка працює над питанням участі України в конкурсі на проведення Олімпійських ігор 2028-го або 2030 року.

Він також зазначив, що як колишній учасник Олімпійських ігор підтримує реалізацію проекту, який дасть значний поштовх для розвитку масового спорту та спорту вищих досягнень, зокрема його зимових видів.

Зазначимо, що у Зеленського вже не вперше заявляють про наміри боротися за участь України на проведення Олімпіади. Минулого року президент вже про це заявляв: "Треба дати завдання нашим хлопцям, які шукають інвестиції, дати завдання нашому бюджету, щоб щорічно виділялися гроші на об’єкти, які нам потрібні, а потім будуть використані для Олімпіади. Треба хоча б намагатися цього досягти".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0