• Viber 18 800+
  • Мукачівець Харатін у важкому матчі приносить перемогу "Ференцварошу"

Мукачівець Харатін у важкому матчі приносить перемогу "Ференцварошу"

У 3-му турі чемпіонату Угорщини Ференцварош завітав у гості до Залаегерсега.

Для команди Сергія Реброва цей матч став справжнім випробуванням. На 31-й хвилині гри чемпіон Угорщини залишився у меншості. Півзахисник господарів Баботі втік від захисника Ференцвароша Ботка, якому нічого не залишалося, як фолити. Центральний оборонець рукою підштовхнув гравця Залаегерсега у спину в штрафному майданчику, і арбітр одразу показав червону картку.

Виконувати 11-метровий удар пішов сам Баботі, але переграти голкіпера гостей Дибуса йому не вдалося. Гравець пробив по центру – воротар зумів відбити цей м’яч ногами.

Підопічні Реброва навіть попри те, що залишилися в меншості, продовжили атакувати і вже на 40-й хвилині зуміли забити. Чівич розкішним ударом з-за меж штрафного майданчика поклав м’яч у дев’ятку – 0:1.

Вже на старті другого тайму Харатін подвоїв перевагу Ференцвароша. Після подачі з кутового українець виграв позицію у захисника і потужним ударом головою прошив голкіпера гостей – 0:2.

Під кінець зустрічі господарі таки зуміли забити. Наприкінці поєдинку Баботі скористався помилкою захисників і буквально завів м’яч у ворота – 1:2.

Після цієї перемоги Ференцварош має 4 бали після двох матчів.