На Ужгородщині розікрали 2,2 мільйона під час ремонту школи

На Ужгородщині розікрали 2,2 мільйона під час ремонту школи
Фото: ГУ НП у Закарпатській області

Правоохоронці зібрали доказову базу та вручили підозру керівнику підрядної організації.

Поліцейські Ужгородського районного управління викрили заволодіння бюджетними коштами під час капітального ремонту освітнього закладу в селищі Середнє. Завдані збитки оцінили майже на 2,2 млн гривень, інформує Поліція Закарпаття.

Слідство встановило, що товариство на чолі з 44-річним мешканцем Ужгорода стало переможцем відкритих торгів на проведення ремонту школи. Замовником робіт була Середнянська селищна рада.

Під час виконання умов договору підрядник подавав акти виконаних будівельних робіт. За версією слідства, в офіційну документацію внесли недостовірні відомості щодо обсягів і вартості фактично виконаних робіт. Зокрема, завищили обсяги покрівельних і теплоізоляційних робіт, а також додали витрати, яких насправді не було. Селищна рада на підставі поданих актів перерахувала підряднику понад 7,9 млн гривень з бюджету громади.

Та фактична вартість виконаних робіт, згідно з висновками експертиз, склала лише близко 5,7 млн. Слідчі повідомили директору підприємства про підозру за двома статтями — про заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану, а також службове підроблення. Максимальне покарання — 12 років за ґратами.

До слова, правоохоронці виявили розтрату коштів на протезування захисникам України.