Для водіїв, які будуть заправляти авто на АЗС OKKO чи WOG, звернулись з уточненням

Для водіїв, які будуть заправляти авто на АЗС OKKO чи WOG, звернулись з уточненням

В Україні запрацювала програма «Кешбек на пальне», в рамках якої покупцям бензину, дизелю та автогазу держава компенсує частину витрат. Мережі АЗС OKKO та WOG звернулись до водіїв з уточненням.

Національний кешбек на пальне запрацював по всі Україні й до програми вже долучились понад 20 компаній. У списку більшість великих мереж АЗС, як от OKKO, WOG, UPG, Укрнафта, БРСМ-Нафта, Sokar, KLO та багато інших.

Інтернет-видання PMG.ua в одній з попередніх статей розповідало про умови дії програми та яку картку потрібно мати, щоб отримати згодом грошову компенсацію. Сума виплати не може перевищувати 1000 гривень на місяць. Гроші, що надійдуть до 1 травня, зняти в банкоматі не можна, а лише витратити на дозволений перелік товарів у безготівковій формі.

Днями дві великі мережі АЗС – OKKO та WOG – зробили заяви про реалізацію програми. Надано додаткове пояснення, чи можна паралельно з кешбеком скористатися індивідуальними знижками, як це було раніше.

Уточнення від OKKO

На сторінці в соцмережі Facebook зазначено, що паливний кешбек діє на базі «Національного кешбеку». Компенсація наступна:

  • на дизель – 15% (від 12 гривень на літрі),
  • на бензин – 10% (від 7 грн/л),
  • на автогаз – 5% (від 2 гривень).

Окрім цього, діють персональні знижки, які були чинними ще до старту державної програми підтримки. Головна умова, щоб компенсація зарахувалась, – це підключення розрахункової платіжної картки до програми.

Заява мережі АЗС WOG

Водії, які будуть заправляти свої авто на вказаних АЗС, так само отримають компенсацію, оскільки мережа вже долучилась до паливного кешбеку. Додатково надано уточнення, що кешбек діє не тільки при купівлі «стандартного» бензину і дизелю, а й при розрахунку за брендовий «Mustang».

Важливо зазначити, що оплата на АЗС має бути у безготівковій формі. Якщо купувати пальне за готівку, то програма на неї не поширюється.

Друге уточнення полягає в тому, що накопичені гроші від паливного кешбеку не можна витрачати на повторну купівлю бензину, дизелю та автогазу. Натомість дозволено ними розрахуватись за комунальні послуги, придбати харчі українського виробництва, а також ліки та книги.

Наразі відомо, що нова програма допомоги діятиме до 1 травня 2026 року і поки заяв про її продовження в Уряді не робили.

Раніше видання інформувало, якою буде мінімальна зарплата «на руки» з 1 квітня 2026 року.