ПриватБанк звернувся до тих, у кого є картка кешбеку: що треба зробити до 30 червня

Українцям назвали дедлайн, до якого числа потрібно витратити кошти із картки Національний кешбек. Невикористані станом на кінець дня 30 червня кошти повернуться до державного бюджету.
В Україні завершується термін витрачання грошей, які було нараховані раніше в межах програми Національний кешбек. Оскільки крайній термін – це 30 червня, – ПриватБанк звернувся до українців з проханням.
В оприлюдненій заяві йдеться, що витратити кошти можна на кілька дозволених статей. За отриману раніше виплату можна купувати українські продукти, оплачувати комунальні послуги, придбати книги чи відправити на благодійність.
Що потрібно знати першочергово:
- до 30 червня гроші з картки кешбеку необхідно витратити всі – незалежно від дати їх попереднього зарахування,
- з 1 липня, як зазначила пресслужба ПриватБанку, почнеться процес повернення залишку, навіть якщо це незначні кошти, як от 1-2 гривні,
- з липня картка Національного кешбеку буде переведена у новий цикл накопичення,
- Національний кешбек продовжить діяти.
Національний кешбек з 1 липня
Уряд продовжив дію програми, тому покупці й надалі отримуватимуть компенсацію за придбані товари українського виробництва.
Після оновлення правил учасники можуть отримувати 5% або 15% кешбеку залежно від категорії товару. Розмір залежить від частки імпорту в товарній категорії, рівня конкуренції, впливу на попит, позиції українських виробників і бюджетних можливостей. На сайті програми є спеціальне вікно пошуку, де можна дізнатись точну компенсацію за кожен вид товару.
Максимально на місяць можна заощадити до 3000 гривень.
Нагадаємо, українці за кошти кешбеку можуть оплатити рахунок за газ. Саме сьогодні є крайнім терміном, коли необхідно розрахуватись за використане у травні блакитне паливо.