Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

«RoboSteps»: благодійна ініціатива закарпатських підприємців

Фото: Антоніна Шипова
Фото: Антоніна Шипова
Фото: Антоніна Шипова
Фото: Антоніна Шипова
Фото: Антоніна Шипова
Фото: Антоніна Шипова
Фото: Антоніна Шипова
Фото: Антоніна Шипова

ІТ-компанія PettersonApps та ужгородський клуб робототехніки Roik.DIY.Robotiks з вересня реалізовують спільний благодійний проєкт – «RoboSteps». Ініціатива передбачає повне фінансування навчання робототехніці для десятьох дітей-сиріт або із малозабезпечених сімей віком від 6 до 16 років.

«Зважаючи на стрімкий розвиток сфери ІТ, цим проєтком ми хочемо популяризувати інноваційні науки серед школярів. У певній мірі забезпечити професійну орієнтацію та підтримати ідеологію STEM-освіти в Україні. Ми прагнемо, щоб у дітей були знання, бажання та можливості для створення продуктів майбутнього», – коментує проєкт керівник компанії PettersonApps Олег Островерх.

Читайте також:
В Ужгороді відбувся благодійний забіг

За словами організаторів, навчання робототехніці добре розвиває аналітичне мислення та творчу складову особистості. Освітня програма поділена на декілька рівнів аби врахувати вікові, творчі та інтелектуальні особливості кожного з учнів.

«На наших заняттях ми робимо все для того, щоб кожна дитина почувалася як вдома. Усім учням надається доступ до тих знать, які вони хочуть отримати. Спочатку діти опановують «наукові іграшки», які вчать досліджувати закони фізики, а також дають уявлення про те як функціонує світ. Далі можуть навчатися більш складним речам – конструюванню, програмуванню, мехатроніці, електриці, логічно мислити та приймати правильні рішення», – розповідає співзасновник клубу робототехніки та викладач, Роман Тесла.

Заняття в клубі проходять двічі на тиждень. Благодійна ініціатива покриватиме вартість навчання для 10 дітей впродовж усього навчального року.

Фото – Антоніна Шипова