Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Як зробити так, щоб новорічна ялинка не обсипалася та простояла довше

Як зробити так, щоб новорічна ялинка не обсипалася та простояла довше

За кілька днів українці відзначатимуть Новий рік та загадають одне бажання на всю країну.

Незмінним атрибутом новорічної ночі залишається ялинка. Прикрашати її полюбляють і дорослі, і діти, адже саме таке деревце дарує атмосферу свята. І сосна, і ялина наповнюють простір приємним хвойним ароматом.

Читайте також:
На період різдвяно-новорічних свят діє сувора заборона на Закарпатті

Хтось уже давно використовує штучну лісову красуню, а хтось полюбляє щороку купувати живі деревця. Люди, які відносяться до другої категорії, знають, що в теплі ялинка досить швидко починає обсипатися і голочки вимітаються з дому до літа. Але цього можна уникнути, якщо дотримуватись певних правил.

Скільки може простояти новорічна ялинка

Звичайна ялинка здатна простояти в теплі від 7 до 14 днів. Якщо людина хоче потримати її довше, то дерево необхідно купувати 29-30 грудня. Можна придбати і раніше, але є велика ймовірність, що з неї почнуть відпадати голки вже 31-го числа.

За правилом, одразу після покупки потрібно дати ялинці трохи постояти в теплому будинку, а вже потім можна встановлювати в заздалегідь обране місце. Якщо не дотримуватись цього правила, то гілочки почнуть ламатися, а голки – обсипатися. Після 2 годин у теплі ялинка наповнить всю оселю своїм чудовим ароматом.

Найкраща температура для ялинки

Для цього деревця найкращою є прохолодна температура. Якщо в приміщенні буде близько 0, то ялина зможе простояти 2-3 місяці, а якщо більше, то й 2 тижні може не протриматися. Тому варто запам’ятати, що прохолода для ялинки – це добре. Можна встановити дерево біля балкона і якомога частіше відчиняти двері, щоб ялинка "насичувалась" прохолодою з вулиці.

Чи потрібно поливати новорічну ялинку

Ялинка не люблять сухість, тому її необхідно завжди поливати. Для цього достатньо купити підставку, в яку легко можна заливати воду. Також багато ялинок продаються уже в горщиках, тому якщо придбати таку, тоді за нею буде ще простіше стежити і поливати час від часу. А після закінчення зимових свят ялинку можна висадити в землю та милуватися її подальшим ростом.

Нагадаємо, які страви можна швидко приготувати на Новий рік.