Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Суддя, який будучи п’яним спричинив смертельне ДТП, отримав матеріальну допомогу (ДОКУМЕНТ)

Суддя, який будучи п’яним спричинив смертельне ДТП, отримав матеріальну допомогу (ДОКУМЕНТ)

Перечинський суддя Віктор Амарович, котрий 9 місяців тому спричинив смертельне ДТП в стані алкогольного сп’яніння, досі працює в Перечинському суді. Нагадаємо, що ця жахлива подія сталася на трасі...

Перечинський суддя Віктор Амарович, котрий 9 місяців тому спричинив смертельне ДТП в стані алкогольного сп’яніння, досі працює в Перечинському суді.

Нагадаємо, що ця жахлива подія сталася на трасі Київ-Чоп. 9 липня 2014 року за повідомленнями очевидців, водій Mitsubishi Pajero без видимих причин виїхав на зустрічну смугу, хоча на той час на трасі майже не було машин, і врізався в авто загиблого – синю “сімку”. Без батька залишилася дворічна дитина, без чоловіка – молода дружина.

"Закарпатська прокуратура вже дев’ять місяців не може довести справу до суду. Застосовані всі можливі засоби відтягування розслідування справи, кількість незрозумілих експертиз ТЗ судді Амаровича вражає! За нашою інформацією зараз проводять всілякі експертизи у всіх можливих приватних структурах, щоб «відмазати» суддю. Свідків опитували на рахунок того чи вони не бачили рульові механізми автомобіля Амаровича на місці ДТП", – зазначає Ференц Бакі, громадський активіст, член партії Демократичний Альянс.

Також виявляється що після цієї жахливої події суддя отримав лікарняний на три місяці, за цей час йому нарахували 53 тисячі гривень та додатково 12 тисяч гривень «матеріальної допомоги». Ніяких фінансових покарань, штрафів чи доган він не отримував. Натомість вдова загиблого не отримала ніякої компенсації.

Активісти неодноразово надсилали численні звернення до всіх можливих інстанцій, серед них: Верховна Рада України (Комітет з питань верховенства права та правосуддя), Прокурору Закарпатської області, Генеральному прокурору України, Вища Рада Юстиції України, Рада суддів України, Президенту України, але ніякого результату це не дало. Всі органи відписали, що статус недоторканості з судді може зняти тільки Верховна рада України з подання Генеральної Прокуратури.

На даний момент Генпрокуратура чекає на результати розслідування від Закарпатської обласної прокуратури.