«Резерв+» не працює: у Міноборони повідомили про збій у застосунку
Користувачі застосунку «Резерв+» зіткнулися з технічними труднощами — наразі спостерігається нестабільний доступ до системи. Про це повідомило Міністерство оборони України у своєму офіційному дописі.
За інформацією Міноборони, проблема пов’язана зі збоєм у взаємодії «Резерв+» із системою «Трембіта», яка забезпечує зв’язок між державними реєстрами. Це може впливати на оновлення документів у застосунку.
Водночас у міністерстві запевнили, що всі раніше видані документи залишаються дійсними. Військовозобов’язаним рекомендують зберегти PDF-версію електронного військового документа на своєму смартфоні, щоб мати доступ до нього за потреби.
«Технічна команда вже працює над відновленням стабільної роботи застосунку», — повідомили у дописі.
«Резерв+» — це мобільний застосунок для військовозобов’язаних, який дозволяє отримувати електронні військові документи та взаємодіяти з системою обліку. Він був запущений для спрощення процесів мобілізації та обліку в Україні.
Раніше повідомлялось, що в «Дії» можна поскаржитись на якість мобільного зв’язку та інтернету.