Вже скоро українців атакують нахабні кровопивці: як захиститися від комарів
Читайте, чим відлякати комарів, як швидко позбутися почервоніння від укусу та чим можуть бути небезпечні ці комахи.
Комарі – одні з найбільш надокучливих комах, які п’ють кров людини, після чого на шкірі залишається слід від укусу у вигляді почервоніння та набряклості. Активні вони у літній період – це найбільш сприятлива пора для комарів. Особливо надокучливі вони вночі, коли своїм дзижчанням не дають спати та боляче кусають.
Багато хто намагається всілякими способами захиститися від комарів, особливо якщо це стосується дітей. Укус комара може викликати алергічну реакцію, і тоді вже треба звертатися до лікаря. Зазвичай кусають саме самиці – маленькі, швидкі та майже непомітні. Вже скоро настане літо, тому варто знати, як саме захиститися від комарів.
Що робити, коли укусив комар
Такі нахабні кровопивці, як комарі, ніби відчувають запах крові та тіла людини, тому можуть довго кружляти навколо вас, а потім боляче вжалити. Найбільше їх можна зустріти на відкритій території, а саме біля болота чи водойми. Кусають комарі боляче, а слід на шкірі може не зникати декілька днів. Важливо відразу прикласти щось холодне до місця укусу. Також можна використати спеціальні гелі проти цих комах. Вони заспокоюють свербіж, а набряк швидко зникає.
Репеленти – ще один метод захисту. Їх використовують тоді, коли йдуть на природу. Головне при укусі – не розчісувати те місце, оскільки так ви можете погіршити ситуацію. У домі потрібно поставити москітні сітки на вікна, оскільки через них комарі не будуть залітати у дім.
Також вчені дослідили, що евкаліпт та лимон відлякують комарів і забезпечують захист від них протягом близько трьох годин. Таким чином, ви можете використовувати олію евкаліпту як репелент. Варто пам’ятати, що найчастіше вони нападають на заході сонця або рано-вранці. У ці години варто бути особливо уважними.
Раніше видання публікувало перелік отруйних змій, які водяться в Україні.