Мукачево відвідала делегація Посольства Японії в Україні

Мукачево відвідала делегація Посольства Японії в Україні

У Мукачеві відбувся офіційний візит делегації Посольства Японії в Україні, під час якого дипломати ознайомилися з реалізацією проєктів для внутрішньо переміщених осіб та розвитком соціальної інфраструктури громади.

До складу делегації увійшли другий секретар Посольство Японії в Україні Макото Томідзава та економічна радниця Каріна Чевхуз. Метою їхнього робочого візиту стало вивчення стану впровадження ініціатив, спрямованих на підтримку внутрішньо переміщених осіб, а також оцінка розвитку соціальної інфраструктури за участі міжнародних донорів.

У межах програми представники дипломатичної установи оглянули об’єкт соціального житла та підтриманого проживання для ВПО на вулиці Новака, 8. Наразі там триває реконструкція будівлі, – повідомляє пресслужба Мукачівської міської ради.

Читайте також:
На Закарпатті почались ремонти кількох доріг: де тепер латають ями

Після завершення робіт планується облаштувати 20 житлових приміщень, розрахованих орієнтовно на 70 мешканців. Окрім житла, у приміщенні функціонуватиме Центр соціальних послуг для людей старшого віку та осіб з інвалідністю.

Реалізацію ремонтних робіт забезпечує Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» (NEEKA) як виконавчий партнер Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні. Проєкт є частиною ширшої програми підтримки людей, які були змушені залишити свої домівки через війну.

Також делегація ознайомилася з діяльністю Інтеграційного хабу в Мукачеві – інклюзивного простору, що об’єднує ВПО, місцевих мешканців та представників громадського сектору.

Під час візиту відбулися зустрічі з представниками міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування та громадських об’єднань.

Нагадаємо, у Мукачеві думатимуть, як практично реалізувати хвилину мовчання під час дорожнього руху.