Хибний об’єкт, але не виклик: на Тячівщині працювали вогнеборці

Рятувальники отримали виклик в одне із селищ району.
Напередодні вранці на номер 101 надійшов дзвінок із Тересви. Заявник повідомив про пожежу на місцевій пилорамі.
Як інформує ДСНС Закарпаття, інцидент стався на вулиці Європейській. Та згодом з’ясувалося, що йдеться про інший об’єкт.
Першими на локацію прибули бійці місцевої пожежної команди. Згодом до них приєдналися рятувальники 19-ї державної пожежно-рятувальної частини Тячева. Вогнеборці виявили, що насправді горить тирса під навісом господарської будівлі одного з підприємств.
Локалізувати пожежу рятувальникам вдалося за 20 хвилин після виклику на площі 32 кв. м. Натомість ще за кілька хвилин займання повністю ліквідували. Полум’я встигло пошкодити покрівлю, дерев’яну конструкцію та деякі речі всередині. Утім, повного знищення споруди та майна в ній фахівці ДСНС не допустили.
Нагадаємо, пенсіонер через необережність залишився без дачі в Ужгородському районі.