Рятувальники знайшли туристів, які заблукали поблизу Говерли

10 травня о 22:10 до Служби порятунку надійшло повідомлення про двох туристів, які заблукали поблизу Говерли, у районі полонини Кознєска, та потребували допомоги рятувальників.
Як з’ясувалося, 21-річний та 22-річний мешканці Київської області вирушили в похід з Івано-Франківщини. Спочатку хлопці піднялися на гору Шпиці, після чого хребтом попрямували у напрямку Говерли. Однак через неправильно обраний маршрут туристи втратили орієнтир і опинилися вже на території Закарпатської області.
За день мандрівники подолали близько 40 кілометрів. Усвідомивши, що самостійно продовжити шлях не зможуть, вони повідомили про ситуацію знайомих, які й звернулися по допомогу до рятувальників, – інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
Завдяки отриманим координатам фахівці гірського пошуково-рятувального відділення села Лазещина оперативно вирушили на пошуки туристів. Близько першої ночі рятувальники знайшли мандрівників поблизу підніжжя Говерли.
Медичної допомоги хлопці не потребували. Після завершення рятувальної операції їх доправили до села Лазещина, звідки туристи самостійно вирушили додому.
Раніше видання інформувало про негоду, яка насувається на область.