Підозрілий тріск влаштував мешканцю Ужгородщини недобрий ранок

Надзвичайна подія трапилася в одному із сіл району перед світанком.
До Служби порятунку о 03:55 надійшло повідомлення із села Ворочово. Там на вулиці Лемківській спалахнула господарська будівля, повідомляє ДСНС Закарпаття.
Власник прокинувся через дивний шум. Він вийшов на подвір’я і побачив, що причиною тріску був дим і вогонь з надвірної споруди. Чоловік одразу зателефонував за номером 101.
На місце події прибули бійці 7-ї державної пожежно-рятувальної частини Перечина. За 25 хвилин вони зуміли локалізувати пожежу. А ще за півгодини «надзвичайники» повністю ліквідували займання.
У вогні згоріли надвірна споруда на площі 25 кв. м та речі домашнього вжитку. Проте, пожежники не допустили перекидання полум’я на інші будівлі. Причини загоряння і суму завданих збитків встановлять фахівці.
До слова, вогнеборці гасили пожежу на закритому підприємстві в області.