Патрульні Ужгорода повернули дитину додому

Містяни та правоохоронці доречно проявили небайдужість.
Учора ввечері патрульні Ужгорода отримали повідомлення про виявлення дитини без супроводу дорослих. Інцидент стався на вулиці Минайській.
Як інформує Патрульна поліція Закарпаття, екіпаж оперативно прибув на місце виклику. Там правоохоронці зустріли заявника.
Він розповів, що помітив хлопчика. який тривалий час перебував наодинці. Надалі школяра доправили до районного управління поліції. Згодом за ним прийшла матір.
Патрульні склали на громадянку адміністративний протокол. Їй доведеться відповісти за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.
Нагадаємо, напередодні четверо дітей отримали травми в ДТП на Мукачівщині.