В Ужгороді завтра попрощаються з полеглим Героєм

Містяни проведуть в останню дорогу загиблого захисника України.
У четвер, 25 червня, в Ужгороді поховають полеглого військовослужбовця. Мешканці обласного центру віддадуть шану воїну Валерію Мадяру, повідомляє Ужгородська міська рада.
На набережній Незалежності відбудеться загальноміська церемонія прощання. Чин похорону біля пам’ятника жертвам Голодомору розпочнеться о 13:00.
Міський голова Богдан Андріїв висловив глибокі співчуття рідним і близьким Героя. До нього в скорботі приєдналися депутати міської ради та працівники виконавчого комітету.
Валерій Мадяр став на захист батьківщини. Він мужньо боронив суверенітет і територіальну цілісність України. Земляки з вдячністю довіку пам’ятатимуть його подвиг. Герої не вмирають!
Нагадаємо, раніше підтвердили загибель воїна з Берегова.