Дитина з Ужгорода потрапила в лікарню з немедикаментозним отруєнням

Неуважність батьків обернулася серйозними наслідками для малюка.
Диспетчер екстреної медичної допомоги отримав виклик із Ужгорода. Дитина віком 2 роки 4 місяці випила мийний засіб, інформує «103 Закарпаття».
На місце події оперативно прибула бригада «швидкої». У малечі діагностували немедикаментозне отруєння.
Парамедики оглянули дитину та надали першу допомогу. Далі малюка доправили в Міську дитячу клінічну лікарню. Тамтешні фахівці провели поглиблене обстеження і займуться подальшим лікуванням дитини.
Лікарі нагадують, що побутову хімію слід зберігати винятково в недоступних для дітей місцях. Навіть кілька ковтків мийної чи будь-якої іншої рідини можуть бути небезпечними. Якщо дитина таки вжила побутову хімію, то не треба викликати блювання самостійно чи «нейтралізовувати» речовину іншими засобами, а натомість варто негайно телефонувати в «швидку».
До речі, на Мукачівщині врятували чоловіка з отруєнням невідомою речовиною.