Медики врятували чоловіка після спроби суїциду в Берегові

Медики врятували чоловіка після спроби суїциду в Берегові
Фото: з відкритих джерел

Бригада «швидкої» допомогла закарпатцю, який намагався звести рахунки з життям.

Берегівська станція екстреної медичної допомоги напередодні ввечері отримала нетиповий виклик. Чоловік спробував закінчити життя самогубством, інформує Берегівська СЕМД.

На місце події негайно вирушила команда в складі парамедикині Альони Довгінки та екстреного медичного техніка Івана Геля. Там вони координували дії з поліцейськими.

Пацієнт перебував у важкому стані після асфіксії. Він мав порушене дихання, низьку сатурацію і потребував негайної допомоги. Парамедики стабілізували стан чоловіка та оперативно доправили його в лікарню.

Тамтешні фахівці займуться подальшим лікуванням пацієнта. Закарпатський центр екстреної медичної допомоги констатував, що подібні випадки — не тільки про порятунок життя. Медики «швидкої» подарували людині шанс на новий старт.

Нагадаємо, на Мукачівщині врятували чоловіка з отруєнням невідомою речовиною.