Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Дитина з Ужгорода потрапила в лікарню з немедикаментозним отруєнням

Дитина з Ужгорода потрапила в лікарню з немедикаментозним отруєнням

Дитина з Ужгорода потрапила в лікарню з немедикаментозним отруєнням
Фото: Depositphotos

Неуважність батьків обернулася серйозними наслідками для малюка.

Диспетчер екстреної медичної допомоги отримав виклик із Ужгорода. Дитина віком 2 роки 4 місяці випила мийний засіб, інформує «103 Закарпаття».

ВІДЕО ДНЯ

На місце події оперативно прибула бригада «швидкої». У малечі діагностували немедикаментозне отруєння.

Реклама

Парамедики оглянули дитину та надали першу допомогу. Далі малюка доправили в Міську дитячу клінічну лікарню. Тамтешні фахівці провели поглиблене обстеження і займуться подальшим лікуванням дитини.

Лікарі нагадують, що побутову хімію слід зберігати винятково в недоступних для дітей місцях. Навіть кілька ковтків мийної чи будь-якої іншої рідини можуть бути небезпечними. Якщо дитина таки вжила побутову хімію, то не треба викликати блювання самостійно чи «нейтралізовувати» речовину іншими засобами, а натомість варто негайно телефонувати в «швидку».

До речі, на Мукачівщині врятували чоловіка з отруєнням невідомою речовиною.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно