• Головна
  • Життя
  • В Ужгороді День Незалежності України розпочали молитвою за державу та захисників

В Ужгороді День Незалежності України розпочали молитвою за державу та захисників

В Ужгороді День Незалежності України розпочали молитвою за державу та захисників
Фото: Мирослав Білецький / Facebook

В Ужгороді на світанку 24 серпня розпочали відзначення Дня Незалежності України.

Традиційно святковий захід відбувся за участю Національного заслуженого академічного Закарпатського народного хору, військовослужбовців, представників правоохоронних і дипломатичних структур, духовенства та громадськості.

Учасники спільно помолилися за Україну, її захисників, перемогу та мирне майбутнє держави.

Цьогоріч до молитви у прямому ефірі долучилися українці та друзі України з інших областей, а також зі Словаччини, Литви, США, Австрії, Бразилії, Люксембургу, Угорщини та Італії. Про це інформує голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Під час заходу наголосили, що 35 років незалежності стали для України періодом випробувань, боротьби та зміцнення державності.

Окремо присутні вшанували пам’ять українських військових, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність держави.

Раніше видання інформувало, чому 24 серпня назавжди увійшло в історію.