У Сваляві скандал через демонтаж гнізда лелек, Укрзалізниця обіцяє усе виправити

Символ Сваляви повернуть на своє місце, а птахи зможуть знову оселитися на вокзалі наступного року.
У Сваляві розгорівся скандал через демонтаж гнізда лелек на місцевому залізничному вокзалі.
Місцеві жителі розповідають, що птахи гніздилися тут багато років поспіль, а саме гніздо стало своєрідним символом міста.
Демонтаж і реакція громади
Нещодавно у соцмережах з’явилися фото, де видно, як працівники вокзалу демонтують гніздо. Це викликало хвилю обурення серед місцевих жителів, які роками спостерігали за птахами та сприймали їхню присутність як добрий знак для Сваляви.
У коментарях люди закликали встановити для лелек спеціальну конструкцію.
Обіцянка від Укрзалізниці
У компанії відреагували на ситуацію та пообіцяли відновити гніздо.
«Ми поспішили і недокомунікували. Лелече гніздо (наразі порожнє, адже його хазяї відлетіли на зимівлю) буде відновлене з усією турботою. Працівники Львівської залізниці беруть це на контроль, обіцяємо фотозвіт», — зазначили в Укрзалізниці.
До слова, можливо, саме за свалявським лелеками можна слідкувати онлайн. Як ми раніше писали, українські науковці вдягли на десять лелек трекери, щоб українці могли стежити за птахами онлайн.