Житель села Білки потрапив у тенета інтернет-шахрая
Уже не перший житель Іршавщини потрапляє у тенета Інтернет-шахраїв, цього разу жертвою невідомого пройдисвіта став приватний підприємець із села Білки.
Підприємець займається вантажними перевезеннями і, як добрий господар, слідкує за своїм автопарком. Проводячи чергове технічне обслуговування, чоловік виявив, що на вантажівці марки МАN потрібно замінити деякі запчастини. Однак на місці в магазинах таких запчастин не було, і він вирішив заглянути до Інтернету, – зазначає речниця Іршавського РВ УМВС Віта Горзов.
Переглянувши кілька варіантів, підприємець знайшов потрібні запчастини і зателефонував за вказаним номером мобільного телефону. Під час телефонної розмови «продавець» запропонував прямо на банківську картку перерахувати гроші за товар, на що підприємець погодився.
Не підозрюючи, що його обманюють, він пішов до банкомату, де провів операцію по перерахунку грошей. Після цього вирішив зателефонувати «продавцеві», однак абонент був поза зоною досягнення. Підприємець багато разів телефонував, але всі його сподівання були марними. Зрозумівши, що його ошукали, чоловік звернувся із заявою в Іршавський райвідділ міліції.
Зловмисника розшукують, дана подія кваліфікована за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).
За словами т.в.о. начальника Іршавського райвідділу міліції підполковника Мирона Лещишина, вирахувати Інтернет-шахрая не так просто, як здається. Адже номер і телефон можна легко змінити, а рахунок можна відкрити на фіктивну особу. Інтернет-шахраї – хороші психологи, а їхня винахідливість не має меж. Щоб уникнути небезпеки та не стати жертвою Інтернет-шахраїв, насамперед потрібно бути обачними.