Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В Ужгороді стартувала акція "Здай кров - врятуй життя!"

Проблема донорства існує в різних куточках України – Ужгород не є винятком. Тому у понеділок, 18 березня, у місті стартувала благодійна акція під гаслом «Здай кров - врятуй життя!». Щодня сотні,...

Проблема донорства існує в різних куточках України – Ужгород не є винятком. Тому у понеділок, 18 березня, у місті стартувала благодійна акція під гаслом «Здай кров - врятуй життя!».

Щодня сотні, тисячі людей помирають від втрати крові при травмах, операціях і часто сподіватися їм на чиюсь допомогу марно. Тож цього тижня всі охочі – небайдужі до людських бід – мають змогу долучитися до доброї справи і, можливо, врятувати чиєсь життя. Донором може стати будь-яка людина віком від 18 років, пройшовши відповідне медичне обстеження.

Те, що донорство – потрібна і важлива справа, розуміють і студенти УжНУ, які вже долучилися до благодійної акції.

Олександра Артюхіна, студентка відділення журналістики філологічного факультету УжНУ:

- Як би пафосно не звучало, крапля крові може врятувати чиєсь життя. До того ж, я вважаю, що бути донором - це дуже почесно і престижно. Спочатку хотіла просто дізнатися свою групу крові і обстежитися, щоб знати, чи здорова. Але потім зрозуміла, що можу комусь допомогти.

Олесь Павлюк, студент Інституту іноземної філології УжНУ:

- Я знаю, що здоровий, і розумію, що є люди, яким не так пощастило. Мені випала можливість допомогти . Хочу закликати студентів, які ще не здавали кров, долучитись до цієї акції, бо так ми врятуємо не одне життя. І пам’ятайте, що все добро, зроблене нами, обов’язково повернеться.

Незважаючи на те, що краплина крові може врятувати людину, на такий важливий крок можуть наважитися не всі. Відповідають так:

- Не довіряю українській медицині. От піду я здавати кров, а якщо там мене вколють чужою голкою?! Кров здавати не піду.

- Не буду здавати кров, тому що боюсь. Медичні голки викликають у мене страх, тому, можливо, ще треба підготуватися до такого, як на мене, серйозного кроку.

Благодійна акція триває до 22 березня, тож не залишаймося осторонь і поспішаймо творити добро, адже саме ми можемо продовжити життя тих, хто бачить біду на власні очі.

Василь Третяк, студент відділення журналістики