Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Понад 90% номерів готельно-туристичних комплексів Закарпаття заброньовані

Понад 90% номерів готельно-туристичних комплексів Закарпаття заброньовані

М’який клімат, мальовничі гірські ландшафти, численні мінеральні джерела, історичні пам’ятки та доброзичливі мешканці сприяють розвитку рекреації та туризму на Закарпатті. Особливо, за останній рік. Так стверджують фахівці.  Попереду новорічно-різдвяні свята. І вже понад 90 відсотків готельно-туристичних комплексів на Закарпатті заброньовано.

 

"Навіть такі дати як з 10-го по 15-те січня, за рахунок фестивалю "Червене вино", більше 50-ти відсотків уже заброньовано. Шукають в першу чергу зимової казки, сніжні краєвиди. Також цікаві термальні води Берегівщини та наші замки. Дуже популярними зараз є міста Ужгород і Мукачево, як оглядові – своїм виглядом та структурою усій іншій Україні вони нагадують Європу", – каже Вікторія Гутій, директор туристичної агенції.

Закарпатці ж для себе раніше обирали переважно європейський відпочинок, оскільки зручно добиратися, а для лижників зі стажем там просто рай. У наших гірськолижних курортів є над чим попрацювати.

 

"Перелік їхніх бід дуже великий. Це є і недостатність кілометрів траси, це поганий сервіс, це не розвинута інфраструктура, це нерозчищені добре траси, це відсутність штучного снігу, це є постійні черги і дуже короткий спуск", – мовила Вікторія Гутій.

Попри це в 2015-у році туризм на Закарпатті піднявся з колін " сюди тягнуться і українці, і європейці, і навіть росіяни.

 

"Цього року просто неймовірна кількість російських туристів — з російськими паспортами, з російськими номерами, саме чистих росіян. Поки що ми це явище не можемо прокоментувати, очевидно їм тут спокійніше", – стверджує туризмознавець Федір Шандор.

З його слів, закарпатські гірськолижні курорти готові до зимнього сезону. Українців сюди ж вабить близькість до Європи, Карпати та неймовірна кількість фестивалів.

 

"Специфіка 2015-2016 зимового сезону дуже змінилася. Внаслідок об’єктивних і суб’єктивних причин. По-перше, це погіршення візового обміну між Європейським союзом і Україною. По-друге, валютні проблеми, пов’язані з девальвацією національної валюти. Все це й призвело до того, що українці більше почали цікавитися Україною. Зараз вони є в першу чергу основними споживачами туристичних і рекреаційних послуг в Закарпатті", – зауважив краєзнавець.

За опитуваннями, які проводив Федір Шандор разом з колегами, в усіх туристичних районах області майже стовідсоткова бронь.

 

"Ми вже бачимо – ті хто працював, ті хто продажі почали вчасно, а не чекали підняття цін, все продали. Зараз іде вторинний, третинний ринок перепродаж. Переважна більшість залишаться святкувати в Україні. Це момент для того, щоб ми покращували сервіс. За нашою спиною 40-мільйонна держава", – сказав Федір Шандор.

Цього року відновили і всі, призупинені минулоріч фестивалі, що говорить про реальний попит.