Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Мукачівські священики стали донорами

10 квітня до відділення заготовки та переливання крові Мукачівської центральної районної лікарні завітали незвичні донори – священнослужителі Мукачівської православної єпархії. У другий день...

10 квітня до відділення заготовки та переливання крові Мукачівської центральної районної лікарні завітали незвичні донори – священнослужителі Мукачівської православної єпархії.

У другий день страсної седмиці до лікарні для здачі крові завітали і донори-священики.

Враження нові і цікаві. Перш за все ти розумієш, що не на словах, а насправді потрібно зробити тут, тепер і сьогодні добру справу. Справу не заради піару чи то гонору, а заради популяризації і здорового образу життя, адже донором може бути тільки здорова людина і заради онкохворих діток.

Резус плюс, резус мінус, гемакон – це нові слова, якими я сьогодні поповнив свій словниковий запас. Можливо для когось це і не нові слова, однак не в словах справа.

Життя заради життя – це головна думка, яка живе в тобі, поки ти лежиш на спеціально відведеному ліжку в спеціальній палаті, коли на 15 хвилин свого буття вперше в своєму житті стаєш людиною під назвою донор.

Думки народжуються незвичні. Священик-донор... Поневолі пригадуєш слова великого подвижника благочестя Мукачівського монастиря архімандрита Василія (Проніна), який в свої статті під назвою «Церковные мысли», що розміщена в першому томі його праць, колись написав такі слова: «Как благороден поступок доноров, которые дают свою кровь для больных: их даже отмечают грамотами и значками. Но, Господь и Спаситель наш есть тот Великий Донор, который дал Свою кровь всему роду человеческому на все века».

Донор – це той, хто щось комусь дарує. Ти даруєш комусь шанс на видужання чи зцілення. І справа не в тому, коли ти це зробиш, а в тому, з яким розташуванням серця ти це робиш.

На вулиці весна. Скоро Пасха. Буйно відновлюється життя в природі. Все зеленіє. Просипається від сну все.

Лікарі сьогодні нам говорили, що при здачі крові відновлюється і сама кров, а з нею і людина. Думка дуже цікава! Звичайно, ми розуміємо, що головне – це відновлення і реставрація душі. Однак, коли ми чимось допомагаємо комусь, можливо, це теж своєрідне відновлення не лише організму, але й душі? Можливо!?

Нехай всім людям доброї волі Бог буде в допомогу. Всім, хто стане в допомозі комусь чимось. Сьогодні цієї допомоги чекають всі онкохворі дітки Закарпаття... Прийдіть і станьте донором хоч раз в житті. Це так незвично і корисно.

Олександр Монич