Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • В Ужгороді шукають шляхи продовження будівництва спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО

В Ужгороді шукають шляхи продовження будівництва спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО

Нарада з питань фінансування будівництва спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в Ужгороді на вул. Ф.Тихого, 13/б відбулася сьогодні в Ужгородській міській раді з ініціативи голови Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександра Лизанця.

На зібранні під головуванням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва були присутні секретар ради Андріана Сушко, керівники профільних підрозділів міськради та управління економіки Закарпатської обласної адміністрації, – повідомляє Ужгородська міська рада.

Міська рада Ужгорода кількома роками раніше виділила для Центру ділянку і будівлю колишньої котельні без фінансових зобов’язань щодо будівництва. Представники громадських організацій інвалідів, активісти запевняли, що є домовленість із Посольством Японії в Україні про виділення близько 24 мільйонів гривень на будівництво. Загальна кошторисна вартість проекту – біля 36 мільйонів, передбачалося, що проект подадуть на співфінансування з державних бюджетних програм, частково долучать гроші з обласного та міського бюджету. Минулого року будівництво Центру стартувало, заклали навіть символічну капсулу часу, однак на продовження робіт коштів немає.

Ужгородська міська рада, як вимагає законодавство, торік виділила 2 мільйони гривень: 100 тисяч гривень на умовах співфінансування, ще 1,9 мільйона за іншим фінансовим механізмом. З обласного бюджету теж надали 1 мільйон гривень.

Однак японські дипломати повідомили, що підхід щодо допомоги цієї країни змінився – вони можуть фінансувати придбання обладнання. Надавати кошти з міського і обласного бюджетів (10%) можна за умови співфінансування з інших джерел, тому наразі шукатимуть альтернативні шляхи продовження будівництва Центру.