Закарпатка закрила очі на побиття доньки. Дівчинка померла

Кримінал  26 квітня 2022 року, 19:29 8696

Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області розглянуто клопотання орану досудового розслідування про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 37-річній мешканці Ужгородського району, яка підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 135 КК України.

Закарпатка закрила очі на побиття доньки. Дівчинка померла

Наприкінці 2021 року чоловік підозрюваної, на тлі конфлікту, будучи розлюченим через поведінку її малолітньої доньки, перебуваючи за адресою їхнього спільного проживання, побив дитину до смерті. Чоловік знав про те, що донька підозрюваної є малолітньою, але, не зважаючи на її безпорадний стан та маючи перевагу в силі, протягом тривалого часу наносив потерпілій численні удари, що призвело до різного роду травм, у тому числі тяжких тілесних ушкоджень.

Читайте також:  На Закарпатті поховали дівчинку, яку вбив вітчим. Мати на похорон не прийшла

В цей час, підозрювана, яка була поряд зі своїм чоловіком, усвідомлюючи, що її малолітня донька перебуває у небезпечному для життя стані внаслідок отриманих травм, не вжила всіх можливих заходів для надання їй необхідної медичної допомоги та  залишила її в небезпеці, в результаті чого остання померла.

При обранні запобіжного слідчим суддею було досліджено обґрунтованість пред’явленої підозри, враховано тяжкість вчиненого кримінального правопорушення, той факт, що підозрювана є раніше не судимою особою, має постійне зареєстроване місце проживання, належну процесуальну поведінку підозрюваної, на підставі чого слідчим суддею було зроблено висновок, що для забезпечення належної процесуальної підозрюваної та уникнення можливих ризиків достанім буде застосувати відносно підозрюваної запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний період доби.

При цьому слід вказати, що підозрювана повністю заперечує свою вину оскільки не мала можливості стати на захист своєї дитини. Наразі триває досудове розслідування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0