Судитимуть закарпатку, яка переправляла військовозобов’язаних до Словаччини

Кримінал  18 січня 2023 року, 15:06 791

Прокурор Ужгородської окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Чопа за фактом організації незаконного переправлення особи через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

У ході слідства встановлено, що закарпатка за грошову винагороду організовувала незаконне переправлення до країн ЄС чоловіків, яким під час воєнного стану заборонено покидати територію України. Обвинувачена проводила громадян до визначеного місця поблизу ділянки кордону поза межами пропускних пунктів і надавала вказівки щодо подальшого маршруту.

Читайте також:  19-річна дівчина намагалась вивезти за кордон знайомого. Чоловік сховався під ковдрою

Наприкінці жовтня минулого року жінка таким чином намагалася переправити військовозобов’язаного до Словаччини, однак була викрита співробітниками Чопського прикордонного загону на відстані близько ста метрів від кордону. Попередньо вона встигла одержати оплату в розмірі 750 євро.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділу поліції №1 Ужгородського райуправління поліції. Наразі мешканка Чопа знаходиться під вартою. Подальший розгляд провадження відбуватиметься в Ужгородському міськрайонному суді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Людиила 08.02.2023, 11:31
Коментар очікує модерацію