Троє закарпатців намагались заробити на ухилянтах

Кримінал  20 квітня 2023 року, 11:13 594 ФОТО

Вісім чоловіків, які намагались оминути контрольний пост, затримали прикордонники відділу "Яблунівка" Мукачівського загону на Закарпатті.

Інформацію про можливу спробу здійснення протиправної діяльності надали співробітники оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону. Автівки, на яких пересувалися зловмисники, прикордонники зупинили на околиці населеного пункту Стеблівка.

Затриманими виявилися військовозобов’язані громадяни України. П’ятеро із чоловіків з допомогою трьох переправників, які їх супроводжували, мали намір незаконно потрапити до Румунії.

Читайте також:  Чи можуть чоловіки-студенти виїжджати за кордон: пояснення прикордонників

У ході подальшого з’ясування обставин стало відомо, що ділки за свої послуги планували отримати з кожного клієнта від 3 до 4 тисяч доларів США. Утікачами виявилися чоловіки з різних регіонів країни – Миколаївщини, Івано-Франківщини, Харківщини, Київщини та Закарпаття.

Ухилянти

Самі ж преправники є мешканцями Закарпаття. Про виявлення в їх діях ознак злочину, передбаченого ст.332 КК України "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України" прикордонники направили повідомлення до Хустського райвідділу поліції.

Нагадаємо, оприлюднено важливу новину для українців, які виїхали за кордон.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0