Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Кримінал
  • Жінка-медик вимагала гроші від пацієнтів за встановлення їм групи інвалідності

Жінка-медик вимагала гроші від пацієнтів за встановлення їм групи інвалідності

Жінка-медик вимагала гроші від пацієнтів за встановлення їм групи інвалідності
ВІДЕО ДНЯ

Ужгородська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо очільниці одного з центрів медико-соціальної експертизи в області за фактами систематичного одержання неправомірної вигоди та внесення неправдивих відомостей до офіційних документів (ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України).

Правоохоронці встановили, що жінка налагодила схему незаконного отримання грошових коштів від пацієнтів, які  зверталися до медустанови для встановлення їм групи інвалідності. Від наявності в них цих документів залежало, зокрема, і те, чи одержуватимуть вони соціальні виплати.

Реклама

Усвідомлюючи це, керівниця ставила закарпатців у безвихідне положення, тож за її позитивне рішення вони були змушені надати хабар.

Читайте також:
Затримали прикордонника, який за гроші допомагав переправляти чоловіків через кордон
Реклама

Задокументовано близько десятка таких випадків одержання обвинуваченою неправомірної вигоди. Її сума в середньому становила 500 доларів США з особи. Загалом встановлено, що голова МСЕК неправомірно одержала 2700 доларів США та 20 500 грн.

Протиправну діяльність жінки викрили в грудні 2022 року. Тоді також встановили, що у змові з ужгородцем жінка повинна була виготовити для військовозобов’язаного довідку медико-соціальної експертної комісії, яка засвідчувала групу інвалідності. Раніше, до зміни в законодавстві, на їх підставі чоловіки могли безперешкодно перетинати кордон в умовах воєнного стану.

Досудове розслідування слідчі Ужгородського райуправління поліції із залученням відділу міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області та Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно