Засудили закарпатця, який допомагав ухилянтам перетнути кордон

Кримінал  10 травня 2023 року, 15:00 508 ФОТОФАКТ

За доводами прокурора Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури мешканця села Середнє Водяне засуджено до 7 років ув’язнення за незаконне переправлення групи військовозобов’язаних чоловіків через кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Водночас ухвалено рішення щодо конфіскації усього належного йому майна та позбавлення особи права керувати транспортними засобами на 1 рік.

У судовому засіданні прокурор довів, що закарпатець на початку серпня минулого року погодився сприяти незаконному переправленню до Румунії чотирьох чоловіків, які таким чином хотіли уникнути призову на військову службу.

Читайте також:  Такий захід тимчасовий: в Закарпатській ОВА зробили заяву про перетин кордону

Обвинувачений на автомобілі Chevrolet Aveo доставив ухилянтів у село Луг, дорогою до якого одержав 300 доларів США як частину оплати за свої послуги. Опісля, за порадами чоловіка, група мала рухатися в обхід офіційних пунктів пропуску через річку Тиса.

Невдовзі після початку маршруту порушників виявили прикордонники. В подальшому чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності.

Наразі вступ вироку в законну силу очікується. Після цього, згідно з рішенням суду, отримані обвинуваченим за незаконне переправлення кошти конфіскують у дохід держави.

Нагадаємо, для чоловіків, які хочуть виїхати за кордон, озвучили інформацію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0