Два інспектори Закарпатської митниці за 8 тисяч доларів планували переправити чоловіка за кордон

Працівники ДБР у взаємодії з Держприкордонслужбою та Державною митною службою викрили та повідомили про підозру двом інспекторам митної служби, які за гроші взялися переправити чоловіка через державний кордон України.
Організував оборудки інспектор Закарпатської митниці. На початку року він запропонував знайомому за 8 тисяч доларів США переправити його через кордон. Допомагав зловмиснику в цьому ще один митник та четверо цивільних спільників.
ВІДЕО ДНЯЧоловіка спочатку доставили до Мукачева, звідки цивільні спільники мали довезти його до кордону і надати інструкції, як у пішому порядку вже потрапити до Угорщини.
РекламаПісля передачі 8 тисяч доларів США двох митників затримали правоохоронці. Їм повідомлено про підозру у незаконному переправленні через кордон, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 332 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. До суду подано клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів — тримання під вартою. Під час обшуків у фігурантів вилучено мобільні телефони, гроші та три автомобілі.
РекламаРозслідування триває, проводяться невідкладні слідчі дії, вивчаються матеріали негласних слідчо-розшукових дій. За результатами цієї роботи буде повідомлено про підозру іншим учасникам групи. Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура.
Нагадаємо, опубліковано попередження для українців, які виїхали за кордон.