У Мукачеві затримали 30-річного чоловіка. Відомо, що він накоїв

В ході відпрацювання оперативної інформації співробітники Мукачівського районного управління поліції припинили злочинну діяльність місцевого наркоторговця.
Оперативники, за силової підтримки співробітників Роти поліції особливого призначення, затримали 30-річного мукачівця під час чергової зустрічі з покупцем, яка пройшла за місцем його проживання. Зловмисник встиг передати клієнтові згорток з метамфетаміном та отримати взамін грошові кошти.
ВІДЕО ДНЯВсі речові докази слідчі вилучили з місця події. Окрім цього, в помешканні правоохоронці провели обшук. В результаті вдалося вилучити ще згортки з наркотиками, які фігурант мав намір також продати.
РекламаВідповідно до статті 208 КПК України раніше судимого зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання. Його дії слідчі Мукачівського райуправління поліції, за процесуального керівництва окружної прокуратури, кваліфікують за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
«За торгівлю наркотиками йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Слідство у справі триває», — розповіли у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.
РекламаНагадаємо, поліція затримала ще одного наркоторговця. Йому загрожує до 10 років ув’язнення.