Погрожував убити: у Виноградові чоловік із ножем напав на жінку
Напередодні ввечері поліцейські Берегівщини запобігли кривавому злочину. Вони затримали нападника на закарпатку.
Замах на вбивство стався у Виноградові. Неподалік одного з магазинів 29-річний чоловік із Волині напав на 42-річну місцеву мешканку, інформує Поліція Закарпатської області.
ВІДЕО ДНЯЗловмисник наніс жінці удари ножем у голову та погрожував її вбити. Потерпіла зуміла вирватися і втекти від нападника. Проте, той встиг нанести неглибокі колото-різані рани в скроневу та потиличну ділянки голови.
РекламаЯк з’ясували правоохоронці, конфлікт спалахнув раптово. Оперативне прибуття поліцейських дозволило затримати тимчасового мешканця Мукачева. Тепер він перебуватиме в ізоляторі.
Зловмисник і раніше мав кримінальні проблеми. Його притягували до відповідальності за аналогічний злочин і крадіжку. Наразі за новий напад волинянину «світить» до 15 років позбавлення волі.
До слова, раніше нетверезий водій вчинив ДТП на Мукачівщині.