Поліцейські розповіли подробиці фатальної аварії, яка сталась у селі Ракошино
20 березня у селі Ракошино Мукачівського району трапилась ДТП за участі двох вантажних автомобілів.
Працівники слідчо-оперативної групи Відділу поліції № 1 Мукачівського райуправління та слідчі ГУНП в Закарпатській області, які працювали на місці аварії, провели комплекс слідчих дій. Як встановили правоохоронці, 58-річний водій вантажівки «SCANIA» рухався по трасі Київ –Чоп з міста Ужгород у напрямку міста Мукачево.
ВІДЕО ДНЯ
Поліцейські підозрюють, що чоловік виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення із вантажівкою «Mercedes», за кермом якої перебував 35-річний мешканець села Залужжя, який рухався своєю смугою руху.
Реклама«Внаслідок зіткнення 58-річний водій — житель населеного пункту Біловарці Тячівського району — загинув на місці аварії. А травмованого водія іншої фури доставили до медзакладу», — розповіли у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Правоохоронці вилучили обидва транспортні засоби. За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 ККУ. У справі призначено низку експертних досліджень для встановлення всіх об’єктивних обставин аварії.
Нагадаємо, нещодавно на Закарпатті «швидка» збила дитину.