Кримінал   • 15 червня 2015 року, 11:271745

В Ужгороді затримали рецидивіста, який за півроку скоїв близько двох десятків крадіжок

В Ужгороді затримали рецидивіста, який за півроку скоїв близько двох десятків крадіжок

Прокуратурою міста Ужгорода направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо неодноразово судимого громадянина (перша судимість – у 1988 році, остання – у січні 2012 року), який, звільнившись лише у грудні 2014 року з місць позбавлення волі, до травня, коли він був взятий під варту, вже встиг вчинити близько двох десятків злочинів проти власності (переважно – крадіжки), - інформують у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Як повідомили у прокуратурі міста Ужгорода, на даний час до суду вже скеровані обвинувальні акти по 9 епізодах його злочинної діяльності. Інші факти злочинів, вчинені ним, наразі розслідуються.

Враховуючи, що деякі із злочинів, у яких він обвинувачується, є тяжкими (зокрема, кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 185 КК України – крадіжка, пов’язана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище), а також те, що зазначений громадянин вчинив нові злочини під час невідбутої частини покарання, йому, загрожує покарарання у виді позбавлення волі строком 10 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів