Кримінал   • 7 липня 2015 року, 12:57605

Ужгородські міліціонери притягнули до відповідальності двох "валютників"

Ужгородські міліціонери притягнули до відповідальності двох "валютників"

35-річний ужгородець та 40-річний житель району здійснювали незаконні валютно-обмінні операції.

Виявили «міняйл» працівники роти патрульної служби спільно з дільничними інспекторами Ужгородського міськвідділу міліції. На одному з ринків обласного центру чоловіки займаються незаконними валютними операціями, так би мовити, «купували» долари США, - повідомили в Ужгородському МВ УМВС.

Правопорушників притягнуто до відповідальності, передбаченої ст.162 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил про валютні операції). Санкція статті передбачає накладення штрафу відтридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян разом із конфіскацією валютних цінностей. Предмет вчинення адміністративного правопорушення – купюри, вилучено, а протоколи направлено до суду дляприйняття рішення.

- Шановні громадяни! Наголошуємо, що до відповідальності притягується не тільки особа, яка систематично здійснює такі операції, а і її клієнт. Вам варто знати, що обмінюючи кошти у «валютників», ви не тільки порушуєте закон, але й ризикуєте поповнити ряди ошуканих шахраями. Техніка їх обману проста – спритність рук. Під час обміну вони свідомо не додають декілька гривень, а потім під час повторного перерахунку демонстративно докладають їх до загальної пачки, натомість приховано забирають більш вартісні купюри. Також можуть передати і підроблені купюри. Як правило, обман розкривається клієнтом лише тоді, коли шахрай вже накивав п’ятами, - каже перший заступник начальника Ужгородського МВ майор міліції Олександр Боднарчук.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів