Кримінал   • 9 липня 2015 року, 11:311879 ФОТО

Керівників митного посту «Ужгород» затримано під час отримання хабара

Керівників митного посту «Ужгород» затримано під час отримання хабара

У середу, 8 липня, працівниками прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками УСБУ в області, затримано начальника відділу митного оформлення з підлеглим інспектором МП «Ужгород» при одержанні чергової суми «регулярних поборів», які вони систематично вимагали та отримували від перевізників.

Під час затримання у митників вилучено «денну виручку поборів», одержану від перевізників за не створення перешкод при перевезенні різних груп товарів у зоні митної діяльності МП «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС. Зокрема, вилучено 14 тис. 400 грн., 4 тис. 685 дол. США, 665 євро, 2800 чеських крон, 100 польських злотих та 500 російських рублів, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Затримані працівники митниці одержували від закарпатців грошові кошти за сприяння, з використанням службового становища, у безперешкодному митному оформленні вантажу. Розслідується кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою, за вказане кримінальне правопорушення працівникам митниці загрожує до 10 років позбавлення волі.

Наразі, митників затримано в порядку ст. 208 КПК України – проводяться першочергові слідчі дії та перевіряється причетність інших службових осіб вказаного митного поста до організації та участі у незаконних поборах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів