Кримінал   • 2 вересня 2015 року, 13:56866

Будівництво позаду готеля "Ужгород" прокуратура визнала незаконним

Будівництво позаду готеля "Ужгород" прокуратура визнала незаконним

Прокуратура Закарпатської області, в інтересах управління державної архітбудінспекції в області звернулась до Закарпатського окружного адміністративного суду про визнання незаконними дій посадових осіб Ужгородської міської ради та скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, виданих забудовнику посадовцями управління містобудування та архітектури міської ради всупереч вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Встановлено, що управління державної архітбудінспекції у Закарпатській області не здійснює захист інтересів держави та самостійно не звернулось до суду з позовом про скасування зазначеного дозвільного документу, виданого Ужгородською міською радою з порушенням земельного законодавства та у сфері містобудування, що у свою чергу стало передумовою для незаконної забудови земельної ділянки по вулиці Донського, 2 б., – зазначають у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Крім того, за вказаним фактом слідчий відділ Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області розслідує кримінальне провадження розпочате за фактом підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України), процесуальне керівництво у якому здійснює прокуратура міста Ужгорода.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів