Головного "борця з корупцією" в закарпатській прокуратурі застукали "на гарячому"

Кримінал  4 березня 2016 року, 19:44 13797 ВІДЕО

Скандальний прокурор Руслан Біловар потрапив в об’єктив київських журналістів. Журналіст Сергій Іванов у своєму блозі на інтернет-ресурсі "Цензор.Нет" опублікував цікавий відеозапис. 

"На різного роду державні та професійні свята також належало щось дарувати (прокурорам  – ред.), бо якщо ти не будеш підвищувати самоооцінку начальника, то він займеться цим самостійно, і немає ніякої гарантії, що його самоствердження не здійснюватиметься знову ж таки за твій рахунок.

Чесно кажучи, я думав, що в епоху електронних технологій і банківських онлайн-сервісів ця традиція відійшла. Виявляється, ні. На цьому відео ви можете спостерігати, як головний борець з корупцією прокуратури Закарпатської області Руслан Біловар, якому під час перебування його прокурором м. Мукачево якісь негідники цинічно, в День працівників прокуратури, спалили новий позашляховик Mercedes ML 350 BlueTEC 2012 року випуску вартістю 110 000 євро, вивантажує з автомобіля марки Volkswagen Touareg кілька ящиків і перекладає їх в інший автомобіль. Перевантаження відбувається в дворику праворуч від центрального входу в будівлю ГПУ на вул. Різницькій, 13/15",  – пише журналіст.

Далі Сергій Іванов інформує, що білий Volkswagen Touareg АО 0021 АА належить Біловар Людмилі Олексіївні, 16.03.1949 р.н. 

Як з’ясував журналіст, Руслан Біловар перекладав свої дари в автомобіль Ігоря Бондаренка, заступника начальника управління внутрішньої безпеки і захисту працівників прокуратури – начальника відділу службових розслідувань, запобігання і протидії корупції ГПУ. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Kaifun Mamedov 09.03.2016, 14:11
стыд и позор таким прокурорам!
Вікторія Маровді 05.03.2016, 15:30
З викладеного відео можна зробити тільки припущення в упор не бачу там Біловара і Бондаренка
Мукачівка 05.03.2016, 12:28
Ганьба прокуратурі. Такі як Біловар лише так і вміють що взятки давати. Я думала, що після того як він служив Януковичу зникне з очей людей. А ні, ця гнида далі керує та ще й корупцію долає в області. Домайданились(