Прокуратурою області оскаржено до суду зміни до Генплану міста Ужгорода

Кримінал  12 березня 2016 року, 13:55 844

За позовом прокуратури Закарпастької області Закарпатським окружним адміністративним судом порушено провадження про визнання нечинним та скасування рішення Ужгородської міської ради, яким внесено зміни у Генеральний план міста Ужгорода.
Встановлено, що вказана містобудівна документація прийнята в порушення вимог чинного містобудівного та земельного законодавства.

Зокрема, затвердженим Генеральним планом міста передбачено забудову в межах водоохоронних зон та на територіях об’єктів садово-паркового мистецтва, що прямо заборонено вимогами чинного законодавства, – констатує прес-служба прокуратура Закарпатської області.

Недотримання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Державних будівельних норм при затвердженні генерального плану міста створює загрозу порушення прав громадян, а саме гарантоване Конституцією України право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та права користування об’єктами благоустрою населених пунктів, участі в обговоренні правил та проектів благоустрою території населених пунктів.

Крім того, прокуратурою області подано клопотання про забезпечення даного позову про заборону міській раді приймати рішення, пов’язані з даною незаконною містобудівною документацією щодо внесення змін у Генплан міста Ужгорода.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0