Сторони конфлікту щодо гуртожитку на Бородіна підписали мирову

Кримінал  1 квітня 2016 року, 16:32 601

Вчора, 31 березня, відбулося судове засідання у справі анулювання свідоцтва про право власності на будівлю й про скасування рішень виконавчого комітету міської ради від 1997 року, за яким надано дозвіл на реєстрацію будівлі гуртожитку за приватним акціонерним товариством «Житлово-побутове підприємство».

Відтак, під час розгляду справи, сторони у справі просили суд затвердити мирову угоду, що надійшла від Ужгородської міської ради. За умовам останньої позивачі відмовляються від вищезазначених позовних вимог, разом з тим, «Житлово-побутове підприємство» зобов’язується передати будівлю гуртожитку до комунальної власності міста Ужгорода. Ужгородська міська рада та її виконавчий комітет, в свою чергу, сприятимуть реалізації прав мешканців на приватизацію ними житлових приміщень гуртожитку, – повідомляє повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Укладена мирова угода діє з дня її затвердження Ужгородським міськрайонним судом, тобто з 31 березня поточного року, й діє до повного виконання сторонами, прийнятих на себе обов’язків.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0