У Діловому прикордонники затримали двох контрабандистів, які перетинали румунський кордон

Кримінал  17 квітня 2016 року, 12:51 2022 ФОТО

Державна прикордонна служба України у тісній взаємодії із правоохоронними органами Європейських країн, що межують з нашою державою продовжує вживати оперативні заходи з метою протидії протиправній діяльності на держкордоні. Тісна співпраця українських прикордонників з правоохоронцями сусідніх країн сприяє підвищенню ефективності протидії злочинній діяльності, а постійний обмін інформацією дозволяє оперативно реагувати на ситуацію та своєчасно вживати превентивних заходів. Один з чергових прикладів такої взаємодії є затримання на Закарпатті.  

Прикордонники Мукачівського загону спільно з румунськими правоохоронцями запобігли спробі незаконного переправлення через кордон тютюнових виробів, – інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Так,  учора під час патрулювання прилеглої до кордону території, прикордонний наряд відділу «Ділове» виявив чотири пакунки тютюнових виробів, які лежали за 25 м до лінії кордону. Вже за кілька хвилин прикордонники за допомогою службового собаки   виявили й двох осіб, які ймовірно займались перенесенням тютюнових виробів до Румунії. Ними виявились громадяни України. На затриманих було складено протоколи адмінправопорушення. Оцінку їх діям даватиме суд.

Про факт затримання наші правоохоронці відразу повідомили румунських колег. Як результат, ті навпроти місця затримання виявили ще декілька пакунків тютюнових виробів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0