Москаль: "Зміна назви "міліція" на "поліція" ні до чого хорошого не призвела"

Кримінал  20 квітня 2016 року, 15:26 1532 ФОТО

Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті стверджує, що поширена у вівторок заява щодо підозрюваних, котрих розшукують у зв’язку зі зникненням Тараса Познякова, який скористався послугою "BlaBlaCar", має підтвердження.

– Це справді особи, які входили в спецпідрозділ «Правого сектору» «Сонечко», що брав участь у стрілянині в Мукачеві 11 липня минулого року, – заявляє Геннадій Москаль. – Один із них громадянин Росії Луан Кінгісепп (позивний Лука), а другий – Дмитро Голуб (позивний Тоф), мешканець Чернівецької області. Спеціально для Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, яка «спростовує» мої слова, надаю фото Кінгісеппа з шевроном «Сонечка».

Кінгісеппа неодноразово бачили на Закарпатті з автоматом, і тоді обласна міліція робила вигляд, що все гаразд. У результаті ми отримали криваві події в Мукачеві. А зараз, замість того, щоб розшукувати підозрюваних у тяжких злочинах, поліція перетворилася на їх адвокатів і поширює недостовірні заяви. Як наші доблесні міліціонери тоді боялися «Правого сектора», ховалися по закутках і демонстративно не бачили їх злочинів, так боягузливо поводяться й тепер. Зміна назви «міліція» на «поліція» ні до чого хорошого не призвела, а тільки додала проблем. Я звернуся до керівництва МВС із проханням призначити службову перевірку керівництву Закарпатської поліції й дати правову оцінку її повній бездіяльності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0