Підозрюваний у вбивстві собаки в Ужгороді визнав себе винним

Кримінал  10 травня 2016 року, 15:12 409

Вину у вчиненому обвинувачений визнав, проте зауважив, що деякі факти даної резонансної події, наведені прокурором, викривлено. Тож, судом розпочато дослідження обставин справи у повному обсязі.

Разом з тим, сторона обвинувачення клопотала про накладення грошового стягнення за неявку останнього на попереднє судове засідання. Причину неявки – відсутність у місті, повідомлену обвинуваченим, прокурор вважає неповажною. Проте, судом відмовлено у задоволенні клопотання, оскільки таке повинно було бути заявлено прокурором на попередньому судовому засіданні, у яке й не з’явився обвинувачений, – констатує прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Сьогодні, суддею допитано обвинуваченого й одного свідка у справі. Оскільки, інші очевидці події в судове засідання не з’явилися, а необхідність в отриманні їх показів є обов’язковою для встановленні всіх обставин справи, судом продовжено розгляд справи.

Дата наступного судового засідання (7-ме червня) обумовлена неможливістю обвинуваченого прибути на розгляд справи у травні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0