Чоловіка, який раніше відтяв собаці голову, знову звинувачують у вбивстві тварини

Кримінал  27 травня 2016 року, 09:04 850 ВІДЕО

Цими вихідними у інтернет-просторі з’явилася інформація про повторне вбивство собаки у центрі Ужгорода. У поліції повідомляють, що справді отримали повідомлення про те, що чоловік, який раніше відтяв голову тварині, знову знущався над іншим псом.

Однак інформація про повторне вбивство собаки у ході досудового розслідування не підтвердилася. Керівник Ужгородського міської прокуратури наголосив: чоловіка затримали, опитали. Наразі він знаходиться на стаціонарному лікуванні у психіатричній лікарні.

«Було повідомлення щодо даної події з собакою. Ця людина буда запрошена у міський відділ поліції, опитаний та відпущений додому. Будь-яких даних, які підтверджували б факт повторного здійснення подібних діянь, не знайшли свого підтвердження. Покази свідка які? Що чоловік «вів собаку». Підозрюваний пояснив, що того пса йому віддав друг. Наразі підстав вважати, що він знущався чи робив з ним незрозумілі речі, у поліції немає», – каже Євген Опаленик, начальник слідчого відділу Ужгородського МВ ГУ НП в Закарпатській області.

«Мама зазначеного громадянина звернулась до психіатричного закладу і наразі він перебуває на стаціонарному лікуванні у психіатричній лікарні закритого типу. Наразі триває досудовий розгляд у кримінальному провадженні. Ми відстоюємо активну позицію, поступальну, принципову позицію. Санкція статті передбачає арешт. Думаю, що і надалі будемо підтримувати обвинувачення і завершиться це логічним прийняттям законного вироку про засудження цієї особи», — говорить Дмитро Кириленко, керівник Ужгородської місцевої прокуратури.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0