В Ужгороді виявили склад із контрабандним товаром та понад 250 тисяч пачок сигарет

Кримінал  14 липня 2016 року, 12:44 707

Прокуратурою Закарпатської області спільно з слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС та працівниками УСБУ у Закарпатській області проводяться спільні заходи щодо припинення злочинної діяльності осіб, які без розмитнення ввозять товари на територію України.

Як зазначив виконувач обов`язків прокурора області Іван Шимон, сьогодні, в рамках розслідування кримінального провадження, відомості про яке внесено до ЄРДР за фактом ухилення від сплати податків та інших обов’язкових платежів до бюджету під час імпорту товарів шляхом штучного подрібнення груп таких на окремих осіб, проведено огляд складських приміщень на території м. Ужгорода в ході якого виявлено та вилучено партію товару (взуття, одяг, тощо), що ввезені на територію України шляхом подрібнення партій без сплати до бюджету податків та інших обов’язкових платежів.

Також, наголосив Іван Шимон, в ході огляду виявлено та вилучено з незаконного обігу понад 250 тисяч пачок тютюнових виробів різних виробників без марок акцизного податку встановленого зразка.
 
Наразі встановлюється вартість вилучених товарів, та вживаються заходи до встановлення винних осіб.   

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0