Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Ужгородські депутати можуть продати парк-рокарій на вулиці Собранецькій

Ужгородські депутати можуть продати парк-рокарій на вулиці Собранецькій

Територію із зеленими насадженнями – рокарій на вул. Собранецькій, 60, – ужгородські депутати можуть продати орендарю ділянки. Про це йдеться у проекті рішення «Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу», який міська рада запланувала розглянути на засіданні 30 серпня.

ВІДЕО ДНЯ

Наразі територія розміром у 5 100 метрів перебуваає в оренді у ТОВ «Фірма «Магістраль ЛТД». Орендарю ж і пропонується землю продати. Як ідеться у документі, ціна ділянки – мільйон 784 тисячі, виходячи із розцінки у 338,19 гривень за квадрат.

Цільове призначення ділянки – «для збереження та використання парків-пам’яток садово-паркового мистецтва». Згідно з написом на інформаційній табличці, рокарій є у віданні ЗАТ «Закарпатліс» і належить до природно-заповідного фонду України.

Реклама

Як інформує Вікіпедія, рокарій є парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва. У 2002 році Закарпатська обласна рада надала ділянці цей статус з метою збереження кам’янистого саду із цінними декоративними рослинами.

Як повідомив у коментарі автору один із співзасновників ТОВ «Фірма «Магістраль ЛТД» Федір Харута, метою викупу ділянки є збереження парку-рокарію. Тобто, забудова зеленої зони не планується.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно