Тячівські держвиконавці відчужили нерухомість на майже півмільйона гривень

Кримінал  26 вересня 2016 року, 12:34 850

Тячівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання владою або службовим становищем посадовими особами відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції (ст. 364 ч.2 КК України), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та зі спеціальною конфіскацією.

Як повідомив керівник Тячівської місцевої прокуратури Степан Жовнір, за наслідками опрацювання даних Єдиного державного реєстру судових рішень прокуратурою встановлено, що в ході судового розгляду цивільної справи щодо визнання недійсними електронних торгів та протоколу з приводу реалізації майнового комплексу з надвірними спорудами, загальною площею понад 1840 кв.v, що розташований в одному із сіл району, вартість якого згідно висновку експерта становить близько 500 тис. грн, за рішенням суду забезпечувався даний позов шляхом накладення заборони на відчуження вказаного майнового комплексу, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Проте, посадові особи відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, шляхом зловживання службовим становищем, в порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження», зняли арешт з даного майна, до вирішення справи апеляційним судом за відсутності рішення суду про зняття арешту з даного майна, яке б набрало законної сили, що послужило  звільненню законно арештованого нерухомого майна, вартістю майже 500 тис. грн до його відчуження третім особам.

Вказаними діями посадових осіб відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції спричинено збитки на вищевказану суму.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0